1989 yılında Atakum / Samsun’da doğdum. İlk ve ortaokulu mahalle okulunda tamamladım.

2003 yılında Samsun Anadolu Lisesi’ni kazandım. Burada geçirdiğim dört senede çok değerli dostluklar kurdum. Lisedeyken en büyük hobim rap müzik yapmaktı, amatör olarak kaydedilmiş bir albümüm ve birkaç tekli şarkım var.  Maalesef birçoğu paylaşamayacağım kadar amatörce 🙂

2007 yılında üniversite için İstanbul’a geldim. Hiç bitmeyecek lisansüstü öğrenim serüvenim burada başladı. (Detaylar özgeçmişte yer alıyor) Bir bavulla tek başına geldiğim İstanbul’da çok şey öğrendim, büyüdüm. Ev tuttum, evsiz kaldım, alttan ders aldım, mezun oldum.

2011 yılında üniversiteden mezun oldum, iş hayatına atıldım. Banka ve sigorta şirketleri için çalıştım. Ödül de aldım, kovulmanın eşiğinden de döndüm. Etik olmadığını düşündüğüm hiçbir işin içinde olmadım, gerektiğinde değiştirdim.  Sevdiğim bir işin parçası olarak çalışmaya devam ediyorum.

2015 Sigortacılık yüksek lisans programından mezun olup, bankacılık doktorasına başladım.  O günden bu yana tüm öğrencilik hayatımda çalıştığımdan daha fazla ders çalıştım. Her fırsatta okudum, araştırdım. Çok yakında bu çabaların karşılığını almayı umuyorum.